YENİ KONSEPT GELİŞTİRME

Yeni Konsept Geliştirme

UHP Restoran Danışmanları ile yeni bir restoran konsepti geliştirmek, sahip olduğunuz vizyonla UHP’nin deneyimlerini ve endüstri uzmanlığını bir araya getirecek işbirliğine dayalı bir süreçtir.

Gelişmekte olan, büyümeye açık bir konseptiniz ya da şubesi olmayan bir işletmeniz varsa, UHP fikir ve amaçlarınızı tamamıyla anlamak için çalışır. En son gıda trend eğilimleri, her hizmet kategorisinde ve mutfak kültürlerinde büyüyen pazarlar ve başarılı konseptleri araştırıp “mutlaka görülmesi gerekli” rakipler ve seçilmiş pazarlardaki trend olan konseptlerin bir listesini öneri olarak sunuyoruz. Keşif turundaki her restoran size en önemli bilgileri sağlamak için dikkatle seçilmiştir, fiyatlandırma stratejisi ve dekordan servis temas noktalarına kadar. Ayrıca bu tur mevcut restoran pazarını ve piyasadaki potansiyel boşlukları incelemenize olanak sağlayacaktır.

 

“Keşif Turu” süresince UHP, restoranınızın emsalsiz rekabet avantajı elde edebilmesini sağlayabilecek üst düzey stratejileri ve önemli noktaları sizinle paylaşarak konseptle ilgili, operasyonel ve finansal görünümleri ortaya çıkarır. Restoranınızın konseptini belirlemek amacıyla uygulanabilir, müşterileri ve işleyen finansal modeliyle gurur duyacağınız bir marka tanımlamak üzere marka konumlandırma ve stratejik planlama toplantısı yapıyoruz; yemekler, hizmet türleri ve tasarım stratejileri; hasılat ortalamaları, günün bölümleri ve çok daha fazlası.