REFERANSLAR

Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn

Altın Boynuz olarak bilinen ve Haliç’te bulunan Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn, yatırım ortaklarından biriyiz. Sultanahmet, Beyoğlu, Pierre Loti gibi önemli turistik mekanlara kısa bir mesafede bulunan otel, Haliç Kongre Merkezi’ne kısa bir mesafe bulunması açısından da oldukça avantajlı bir konumda.

İl Patio İtalian Restaurant & Cocktails Bar

Alakart olarak hizmet veren eşsiz imza kokteylleri, İtalyan ve dünya mutfağına ait unutulmaz tatları ile İl Patio, lezzet avcılarına unutulmaz lezzet deneyimleri sunuyor.

Verdura Italian Restaurant & Wine Bar

Verdura markası, Universal Hospitality Proje Geliştirme Franchise & Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından geliştirilmiş bir italyan restaurant konseptidir. Modern tasarımı ve self servis yöntemiyle misafirlerine hizmet veren Verdura, İtalyan mutfağını kendine özgü tarzıyla birleştirir.

Vapiano Suadiye

Vapiano Suadiye, dünyaca ünlü Vapiano konseptinin Türkiye’deki tek temsilcisidir. Modern tasarımı ve self servis yöntemiyle misafirlerine hizmet veren Vapiano, İtalyan mutfağını kendine özgü tarzıyla birleştirir. Konsept İtalyan mutfağı üzerine kurulu olsa da Vapiano aslında bir Alman firmasıdır. 2002 yılında hayata geçirilen bu konsept, sistem gastronimisi alanına getirdiği anlayış ile bu alanda yeni bir dönemi başlatmıştır. Bugün bir restoran zincir halini alan Vapiano’nun dünya çapında 100’ün üzerinde şubesi bulunmaktadır.