REFERANSLAR

Hilton Garden Inn İstanbul Golden Horn

Altın Boynuz olarak bilinen ve Haliç’te bulunan Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn, yatırım ortaklarından biriyiz. Sultanahmet, Beyoğlu, Pierre Loti gibi önemli turistik mekanlara kısa bir mesafede bulunan otel, Haliç Kongre Merkezi’ne kısa bir mesafe bulunması açısından da oldukça avantajlı bir konumda.

İl Patio İtalian Restaurant & Cocktails Bar

Alakart olarak hizmet veren eşsiz imza kokteylleri, İtalyan ve dünya mutfağına ait unutulmaz tatları ile İl Patio, lezzet avcılarına unutulmaz lezzet deneyimleri sunuyor.

Verdura Italian Restaurant & Wine Bar

Verdura markası, Universal Hospitality Proje Geliştirme Franchise & Danışmanlık Ltd. Şti. tarafından geliştirilmiş bir italyan restaurant konseptidir. Modern tasarımı ve self servis yöntemiyle misafirlerine hizmet veren Verdura, İtalyan mutfağını kendine özgü tarzıyla birleştirir.

Vapiano Suadiye

Vapiano Suadiye, dünyaca ünlü Vapiano konseptinin Türkiye’deki tek temsilcisidir. Modern tasarımı ve self servis yöntemiyle misafirlerine hizmet veren Vapiano, İtalyan mutfağını kendine özgü tarzıyla birleştirir. Konsept İtalyan mutfağı üzerine kurulu olsa da Vapiano aslında bir Alman firmasıdır. 2002 yılında hayata geçirilen bu konsept, sistem gastronimisi alanına getirdiği anlayış ile bu alanda yeni bir dönemi başlatmıştır. Bugün bir restoran zincir halini alan Vapiano’nun dünya çapında 100’ün üzerinde şubesi bulunmaktadır.

VİLLA HOTELS & RESORTS

Maldivler takımadalarında ödüllü bir tatil köyü Villa Hotels & Resort, Universal Hospitality Projects danışmanlığı ile hizmet veren bir işletmedir.
Maldivler takımadalarındaki ödüllü tatil köylerinden oluşan Villa Hotels & Resorts koleksiyonunda maceracı ve aile dostu Sun Island Resort & Spa, UNESCO Biyosfer Rezervi'nin koruma altındaki sularında bulunan Her Şey Dahil Premium Royal Island Resort & Spa ve romantik ve lüks Paradise Island Resort & Spa. Misyonumuz, pırıl pırıl turkuaz sularla çevrili ve yemyeşil palmiye ağaçlarıyla çevrili ikonik ada konumlarımızın her birinde nefes kesici anlar, olağanüstü yolculuklar yapmak ve olağanüstü misafirperverlikle liderlik etmektir.