OPERASYON KOÇLUĞU

Operasyon Koçluğu

Restoranın mevcut genel işleyişi analiz edilir. Eksik yanları belirlenir. Eksiklikler ile ilgili yapılacak düzenlemeler iş planı halinde oluşturulur. İş Planı ve Uygulama Süreçleri sunulur, onaylanması durumunda, İş Planı danışmanlarımız tarafından süreç işlemeye başlar. Sonuçlar periyodik olarak analiz edilir ve pozitif gelişmeler raporlanarak, yönetime sunulur.

Standart işletme materyallerinizi, satış karmanızı, yemek tariflerinizi, kâr-zarar tablolarınızı, satış bilgilerinizi ve müşterilerinizin görüşlerini (online ve restoran içi) işletme standartlarınızı anlamak üzere inceliyoruz.

İşinizin ihtiyaçlarını, hedeflerini ve karşılaşılan zorlukları anlamak için bir başlangıç toplantısı yapıyoruz.

Uzun yıllardır restoran sahibi ve işletmecisi olduğumuz için gıda hizmeti veren bir çevrede neyin iyi yapılıp yapılmadığını kolaylıkla tespit edebiliyoruz.

Müşterilerimizin restoranlarının hareketli bölümlerini etraflıca inceliyor ve onlara önerilen tadilatları veya özellikle verimliliği ve sonuç olarak kârı arttıracak radikal değişiklikleri detaylı bir raporla sunuyoruz.

 

Gelirinizi arttırma ve kalıcı uygulama fırsatları arıyorsanız, size işinizi nokta atışlarıyla geliştirecek ve sürekli başarısını sağlayacak üç günlük Operasyon Değerlendirme Süreci’ni öneriyoruz.

Ziyaretimizin sonuçlarına dayanarak ilk bulgularımızı sorguluyor ve operasyonu geliştirmenin yolları ile restoranın genel performansını kanıtlanmış stratejilerle irdeleme toplantısı yapıyoruz.