Hakkımızda

Universal Hospitality Project Hakkımızda

Ana hissedarları dünya çapında restoran, otel, konut geliştirme konusunda uzman yatırımcılar ve otel sahipleri olan Universal Hospitality Proje Geliştirme Franchise & Danışmanlık Ltd. Şti., 2007 yılında Alman ortaklı bir gayrimenkul yatırım şirketi olarak kurulmuştur.

Universal Hospitality Projects (UHP) kurucu ortakları, 35 yılı aşkın süredir Avrupa, Afrika, Ortadoğu, Asya ve Amerika kıtalarında otel, resort, restoran geliştirme projeleri ve 60.000’in üzerinde konut üretmiştir.

UHP, Türkiye’de ilk olarak Haliç’te Hilton otel yatırımını yapmıştır. 2008 yılındaki krize rağmen Hilton Otel’in inşaatını kısa sürede tamamlamıştır. 2010 yılı itibariyle kentsel dönüşüm projeleri geliştirmek üzere yatırımlarını çeşitlendiren UHP, Haliç bölgesine odaklanarak bu konuda ciddi ilerlemeler kaydetmiştir.

Hilton Garden Inn Istanbul Golden Horn Hotel projesinden sonra İstanbul’da geliştireceği konut projeleri ile ileriye dönük yerleşim standartlarını prensip edinmiştir. Bu kapsamda projelerin temel yaklaşımını; insanların yaşam kalitesini artırmak, eğitiminden sağlığa, kültürel etkinliklerden sosyal yardımlaşma hizmetlerine kadar birçok hizmeti içeren yaşam alanları oluşturmak olarak belirlemiştir. UHP, kentsel dönüşüm projeleri dahil olmak üzere, tüm projelerinde dünya standartlarında en son sistemlerin kullanıldığı ve doğaya saygının ön planda tutulduğu LEED gibi çevrecilik alanında verilen prestijli sertifikaları almayı prensip edinmiştir.

Modern tasarımı ve self servis yöntemiyle Verdura, İtalyan mutfağını kendine özgü tarzıyla bütünleştirerek misafirlere eşsiz bir lezzet deneyimi sağlıyor.

Verdura Italian Restaurant & Wine Bar

Alakart olarak hizmet veren eşsiz imza kokteylleri, İtalyan ve dünya mutfağına ait unutulmaz tatları ile İl Patio, lezzet avcılarına unutulmaz lezzet deneyimleri sunuyor.

İl Patio Italian Restaurant & Cocktails Bar