Hakkımızda

Ana hissedarları dünya çapında restaurant, otel ve konut geliştirme konusunda uzman yatırımcılar ve otel sahipleri olan Universal Hospitality Proje Geliştirme Franchise & Danışmanlık Ltd. Şti., Alman ortaklı bir yatırım şirketi olarak kurulmuştur.

UHP kurucu ortakları, 25 yılı aşkın süredir Avrupa, Afrika, Ortadoğu, Asya ve Amerika kıtalarında otel, resort, restaurant geliştirme projeleri ve 60.000’in üzerinde konut üretmiştir.

Konuk Ağırlama, Konaklama ve Yiyecek-içeceğe olan büyük tutkumuz danışmanlık hizmetimize her yönüyle ilham kaynağı oluyor. Bu tutku, sektörün mevcut işletmecilerine ve sektörde işletmeci olmak isteyenlere konsept geliştirme, mekan ve bina tasarımı, finansal modelleme ve menü tasarlamadan pazarlama, eğitim ve büyük açılışa kadar başarıyla verdiğimiz uzun yıllara dayanan hizmetin bir ürünüdür. Müşterilerimizin vizyonlarını şekillendirmelerine yardımcı oluyor ve büyük başarılarını keyifle kutluyoruz. İşimiz kesinlikle bir tutku yolculuğu.

Restaurant Danışmanlığı

Özellikle yeni işletmeler, işletmecileri, geliştiricileri ve yatırımcılarına odaklanan Universal Hospitality Proje Geliştirme Franchise & Danışmanlık Ltd. Şti. Danışmanları küresel konuk ağırlama danışmanlığında kendini kanıtlamış bir gruptur.

Konuk Ağırlama endüstrisinin her segmentindeki markalara kârlı, büyümeye açık ve başarılı olabilmelerini sağlayan yenilikçi, verimli ve pratik çözümler sunuyoruz.

Uygulamalı danışmanlık felsefesini ve girişimci bir ruhu benimseyen UHP, işlerinin her alanında başarı kazanmaları için müşterilerine tümüyle entegre çözümler sunar.

Misyonumuz tüm dünyada konuk ağırlama endüstrisini yükseltmek. Tutkulu, ilgili ve güvenilir, eşi bulunmaz endüstri uzmanlarımızdan oluşan ekibimizle müşterilerimizin tüm beklentilerini aşacağımızı taahhüt ediyoruz.