Danışmanlık Hizmetleri

UHP Restoran Danışmanları, gıda hizmeti endüstrisindeki her işletmenin özel ihtiyaçlarını anlar ve çözümler sunar.

UHP Restoran Danışmanları restoranınızın operasyonunda size her açıdan yardımcı olabilir. Ekibimiz “her yerde bulunmuş ve her işi yapmış” deneyimli endüstri emektarları olarak tüm ülkede ve dünyada yüzlerce restoranın gelişmesine katkıda bulunmuştur. Hizmet listemize bir göz atın ve size nasıl yardımcı olabileceğimizi bize söyleyin.

Restoran İşletme Değerlendirmesi

UHP işletme değerlendirmesini “tencerenin kapağını açıp bakarak”, restoranınızın işleyen tüm parçalarını inceleyip neyin doğru neyin yanlış yapıldığını tanımlar.

UHP, konsepti objektif olarak değerlendirir ve yeterlikler, maliyetleri azaltmak için restoran arkasında, ön hizmet alanında ve yönetim prosedürlerinde geliştirilebilecek potansiyelleri keşfeder.

Özgün gıda hizmeti konseptlerinin her birinin ihtiyaçlarını karşılamak için tüm operasyon değerlendirmeleri o konsepte uygun olarak tasarlanır.

UHP restoranınızı ziyaret etmeden önce mutlaka tüm operasyonel materyalleri, eğitim dokümanlarını ve yemek tariflerini gözden geçirerek işe başlar. Özetlenen sistem ve süreçleri yorumlayarak bilgi edinen uzmanlarımız açılış öncesinden başlayıp kapanış saatine kadar hazırlık, vardiya değişimi ve gün sonu sistemleri de dahil olmak üzere günün tamamını deneyimleyerek yerinde inceleme yapar.

UHP ayrıca yazılı prosedürlerin gerçekte ne kadar uygulandığını, farklılıkları not eder ve operasyonel sistem ve süreçlerdeki boşluklara ışık tutmak üzere karşılaştırma yapar.

Daha sonra konseptinizin tamamına ilişkin bütünsel ve detaylı bir değerlendirme raporu hazırlıyoruz. Rapor sonucunda operasyonel başarınızı, gıda işlemeyi, ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini geliştirecek, satışları üst seviyeye çıkarıp kârlılığı arttıracak bir dizi detaylı öneri edinmiş olacaksınız. Şubesi bulunmayan restoranlar bir uzman görüşünden ve objektif bir bakış açısından geniş ölçüde yararlanırken, büyüyen konseptlerin markalarını etkin ve sürdürülebilir bir şekilde geliştirmeleri için standartlaşmış sistemler ve süreçler kurması büyük önem taşır.